Neptun Főosztály Központi Neptun és Oktatásszervezési Osztály

Bódi Tibor ügyvivő szakértő, osztályvezető
Főépület, Földszint 22. szoba
E-mail: Bodi.Tibor@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/2091 mellék

Bathó Henriett ügyvivő szakértő, Neptun adatgazda
Főépület, Földszint 18. szoba
E-mail: Batho.Henriett@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/3872 mellék

Besenyei Márk ügyvivő szakértő, Neptun adatgazda
Főépület, Földszint 22. szoba
E-mail: Besenyei.Mark@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1601 mellék

Kis Mária igazgatási ügyintéző, Neptun adatgazda
Főépület, Földszint 22. szoba
E-mail: Kis.Maria@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1905 mellék

Merkl Máté Róbert ügyvivő szakértő, Neptun adatgazda (Budai Campus)
E-mail: Merkl.Mate.Robert@uni-mate.hu, bc.orarend@uni-mate.hu

Szabó Nóra ügyvivő szakértő, Neptun adatgazda
Főépület, Földszint 22. szoba
E-mail: Szabo.Nora@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/2093 mellék