Tanulmányi Főosztály Budai Campus Tanulmányi Osztály

1118 Budapest, Villányi út 29-43.

Információ a félfogadásról a Kezdőlapon!

Munkatársaink

Szalai Ferenc oktatási igazgató, osztályvezető
„K” épület, Fszt. 9. szoba
E-mail: Szalai.Ferenc@uni-mate.hu
Tel.: +36-1/305-7354 / 7502 mellék
Közvetlen telefonszám:+36-1/305-7502

Merkl Máté Róbert Neptun adatgazda (Neptun Főosztály Központi Neptun és Oktatásszervezési Osztály)
E-mail: Merkl.Mate.Robert@uni-mate.hu, bc.orarend@uni-mate.hu

Pente Klaudia Barbara igazgatási ügyintéző
„K” épület, Fszt. 4. szoba
E-mail: Pente.Klaudia.Barbara@uni-mate.hu
Tel.: +36-1/305-7354 / 6173 mellék
Közvetlen telefonszám:+36-1/305-7173

Élelmiszertudományi Intézet és Idegennyelvi Intézet hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Aradi Judit tanulmányi koordinátor
„K” épület, Fszt., 8. szoba
E-mail: Aradi.Judit@uni-mate.hu
Tel.: +36-1/305-7354 / 6244 mellék
Közvetlen telefonszám:+36-1/305-7244

Schümeky Péterné tanulmányi előadó
„K” épület, Fszt. 4. szoba
E-mail: Schumeky.Peterne@uni-mate.hu
Tel.: +36-1/305-7354 / 6198 mellék
Közvetlen telefonszám:+36-1/305-7198
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Sonnevendné Járási Mária tanulmányi előadó
„K” épület, Fszt. 4. szoba
E-mail: Sonnevendne.Jarasi.Maria@uni-mate.hu
Tel.: +36-1/305-7354 / 6198 mellék
Közvetlen telefonszám:+36-1/305-7198
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

A Fenntartható Fejlesztés és Gazdálkodás Intézet, a Gazdadágtudományi Intézet és az Üzleti Szabályozás és Információmenedzsment Intézet hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Sódor Ágnes tanulmányi koordinátor
„K” épület, Fszt. 2. szoba
E-mail: Sodor.Agnes@uni-mate.hu
Tel.: +36-1/305-7354 / 6597 mellék
Közvetlen telefonszám:+36-1/305-7597
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Wildmann Mihály tanulmányi előadó
"K" épület, Fszt. 4. szoba
E-mail: wildmann.mihaly@uni-mate.hu
Tel.: +36-1/305-7354 / 6173 mellék
Közvetlen telefonszám:+36-1/305-7173
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

A Kertészettudományi Intézet, a Fenntartható Fejlesztés és Gazdálkodás Intézet, a Genetika és Biotechnológia Intézet, a Környezettudományi Intézet, a Műszaki Intézet, a Növényvédelmi Intézet, a Szőlész-borász Intézet és a Tájépítészeti, Településtervezési és Díszkertészeti Intézet hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Molnár Luca tanulmányi koordinátor
„K” épület, Fszt. 7. szoba
E-mail: Molnar.Luca@uni-mate.hu
Tel.: +36-1/305-7354 / 7297 mellék
Közvetlen telefonszám:+36-1/305-7297
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Vanner Szandra tanulmányi előadó
„K” épület, Fszt., 2. szoba
E-mail: Vanner.Szandra@uni-mate.hu
Tel.: +36-1/305-7354 / 6211 mellék
Közvetlen telefonszám: +36-1/305-7211
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.