Budai Campus

Szent István Egyetem

1118 Budapest, Villányi út 29-43.

Személyes hallgatói félfogadási időszakok a Budai Campus Tanulmányi Osztályon:

  • hétfő: 9.00-tól 12.00-ig;
  • kedd: 13.00-tól 15.00-ig;
  • szerda: a hallgatói félfogadás szünetel;
  • csütörtök: 9.00-tól 12.00-ig;
  • péntek: 8.00-tól 11.00-ig.

Telefonos hallgatói félfogadási időszakok a Budai Campus Tanulmányi Osztályon:

  • hétfő: 13.00-tól 14.00-ig;
  • kedd: 11.00-tól 12.00-ig;
  • szerda: a telefonos hallgatói félfogadás szünetel;
  • csütörtök: 13.00-tól 14.00-ig;
  • péntek: a telefonos hallgatói félfogadás szünetel.
Név, beosztás E-mail Iroda Telefonszám
Szalai Ferenc
ügyvivő szakértő, osztályvezető
Szalai.Ferenc@fh.szie.hu

„K” épület, 1. em. 210.

36 (1) 305-7588
Szerdahelyiné Strausz Henriette
igazgatási ügyintéző, (ügyiratkezelő, vezetői asszisztens)
Strausz.Henriette@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 204. szoba 36 (1) 305-7595
Merkl Máté Róbert
igazgatási ügyintéző (órarendszerkesztő, FIR ügyintéző)
Merkl.Mate.Robert@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 204. szoba 36 (1) 305-7595

Élelmiszertudományi Kar

1118 Budapest, Villányi út 35-43.

Név, beosztás E-mail Iroda Telefonszám
Aradi Judit
igazgatási ügyintéző, tanulmányi koordinátor
Aradi.Judit@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 209. szoba 36 (1) 305-7517
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.
Schümeky Péterné
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző)
Schumeky.Peterne@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 207. szoba 36 (1) 305-7294
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.
Sonnevendné Járási Mária
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző)
Sonnevendne.Jarasi.Maria@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 208. szoba 36 (1) 305-6293
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.
Manninger Vilmos
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző)
Manninger.Vilmos@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 207. szoba 36 (1) 305-7294
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

 

Kertészettudományi Kar

1118 Budapest, Villányi út 29-43.

Név, beosztás E-mail Iroda Telefonszám
Molnár Luca
igazgatási ügyintéző, tanulmányi koordinátor
Molnar.Luca@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 206. szoba 36 (1) 305-7593
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.
Bólya Mónika Erzsébet
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző)
Bolya.Monika.Erzsebet@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 223. szoba 36 (1) 305-7296
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.
Ortutay Györgyné
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző
Ortutay.Gyorgyne@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 223. szoba 36 (1) 305-7569
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Grnács Nóra
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző)

Grnacs.Nora@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 223. szoba 36 (1) 305-7568
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Tájépítészeti és Településtervezési Kar

1118 Budapest, Villányi út 29-43.

Név, beosztás E-mail Iroda Telefonszám
Molnár Luca
igazgatási ügyintéző, tanulmányi koordinátor
Molnar.Luca@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 206. szoba 36 (1) 305-7593
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Derzsy Béláné
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző)

Tompai.Livia@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 205. szoba 36 (1) 305-7591
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Fancsali Zsuzsanna
igazgatási ügyintéző (tanulmányi ügyintéző)

Fancsali.Zsuzsanna@fh.szie.hu „K” épület, 1. em. 205. szoba 36 (1) 305-7591
  Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.