Tanulmányi Főosztály Budai Campus Tanulmányi Osztály

1118 Budapest, Villányi út 29-43.

A SZEMÉLYES HALLGATÓI FÉLFOGADÁS 2021. ÁPRILIS 7-IG SZÜNETEL! Bővebb információ a hallgatói félfogadásról a Kezdőlapon.

Személyes hallgatói félfogadási időszakok a Budai Campus Tanulmányi Osztályon:

  • hétfő: 9.00-tól 12.00-ig;
  • kedd: hallgatói félfogadás szünetel;
  • szerda: 9.00-tól 12.00-ig;
  • csütörtök: hallgatói félfogadás szünetel;
  • péntek: 9.00-tól 12.00-ig.

Telefonos hallgatói félfogadási időszakok a Budai Campus Tanulmányi Osztályon:

  • hétfő: 13.00-tól 14.00-ig;
  • kedd: a telefonos hallgatói félfogadás szünetel;
  • szerda: 13.00-tól 14.00-ig;
  • csütörtök: a telefonos hallgatói félfogadás szünetel;
  • péntek: a telefonos hallgatói félfogadás szünetel.

Munkatársaink

Szalai Ferenc ügyvivő szakértő, oktatási igazgató, osztályvezető
„K” épület, 1. emelet, 218. szoba
E-mail: Szalai.Ferenc@uni-mate.hu
Tel.: 36 (1) 305-7239

Merkl Máté Róbert ügyvivő szakértő, Neptun adatgazda (Neptun Főosztály Központi Neptun és Oktatásszervezési Osztály)
E-mail: Merkl.Mate.Robert@uni-mate.hu, bc.orarend@uni-mate.hu

Pente Klaudia Barbara igazgatási ügyintéző
E-mail: Pente.Klaudia.Barbara@uni-mate.hu
Tel.: -

Élelmiszertudományi Intézet és Idegennyelvi Intézet hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Aradi Judit ügyvivő szakértő, tanulmányi koordinátor
„K” épület, 1. emelet, 209. szoba
E-mail: Aradi.Judit@uni-mate.hu
Tel.: 36 (1) 305-7517

Schümeky Péterné igazgatási ügyintéző, tanulmányi előadó
„K” épület, 1. emelet, 207. szoba
E-mail: Schumeky.Peterne@uni-mate.hu
Tel.: 36 (1) 305-7294
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Sonnevendné Járási Mária igazgatási ügyintéző, tanulmányi előadó
„K” épület, 1. emelet, 207. szoba
E-mail: Sonnevendne.Jarasi.Maria@uni-mate.hu
Tel.: 36 (1) 305-7294
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

A Fenntartható Fejlesztés és Gazdálkodás Intézet, a Gazdadágtudományi Intézet és az Üzleti Szabályozás és Információmenedzsment Intézet hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Sódor Ágnes igazgatási ügyintéző, tanulmányi koordinátor
„K” épület, 1. emelet, 208. szoba
E-mail: Sodor.Agnes@uni-mate.hu
Tel.:
36 (1) 305-7293
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Farkas Ágnes igazgatási ügyintéző, tanulmányi előadó
„K” épület, 1. emelet, 204. szoba
E-mail: Farkas.Agnes@uni-mate.hu
Tel.:
36 (1) 305-6579

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Wildmann Mihály ügyvivő szakértő, tanulmányi előadó
"K" épület, 1. emelet, 208. szoba
E-mail: wildmann.mihaly@uni-mate.hu
Tel.:
36 (1) 305-7293

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

A Kertészettudományi Intézet, a Fenntartható Fejlesztés és Gazdálkodás Intézet, a Genetika és Biotechnológia Intézet, a Környezettudományi Intézet, a Műszaki Intézet, a Növényvédelmi Intézet, a Szőlész-borász Intézet és a Tájépítészeti, Településtervezési és Díszkertészeti Intézet hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Molnár Luca ügyvivő szakértő, tanulmányi koordinátor
„K” épület, 1. emelet, 210. szoba
E-mail: Molnar.Luca@uni-mate.hu
Tel.: 36 (1) 305-7588
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Lavaj Flóra Réka igazgatási ügyintéző, tanulmányi előadó
„K” épület, 1. emelet, 205-206. szoba
E-mail: Lavaj.Flora.Reka@uni-mate.hu
Tel.: 36 (1) 305-7593
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.