Tanulmányi Főosztály Szent István Campus Tanulmányi Osztály

2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1. Főépület, földszint

Információ a félfogadásról a Kezdőlapon!

Munkatársaink

Sass Erika osztályvezető, ügyvivő szakértő
Főépület, földszint 11-12. szoba
E-mail: Sass.Erika@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1402 mellék

A gazdasági és nyelvi képzések (Fenntartható Fejlesztés és Gazdálkodás Intézet, a Gazdaságtudományi Intézet, az Idegennyelvi Intézet és az Üzleti Szabályozás és Információmenedzsment Intézet) hallgatóival foglalkozó munkatársaink

A  műszaki képzések (Műszaki Intézet) hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Az agrár képzések (Akvakultúra és Környezetbiztonsági Intézet, az Állattenyésztési Tudományok Intézet, az Élettani és Takarmányozástani Intézet, a Fenntartható Fejlesztés és Gazdálkodás Intézet, a Genetika és Biotechnológia Intézet, a Kertészettudományi Intézet, a Környezettudományi Intézet, a Növénytermesztési-tudományok Intézet, a Növényvédelmi Intézet és a Vadgazdálkodási és Természetvédelmi Intézet) hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Szarvas képzési hely munkatársai


A gazdasági és nyelvi képzések (Fenntartható Fejlesztés és Gazdálkodás Intézet, a Gazdaságtudományi Intézet, az Idegennyelvi Intézet és az Üzleti Szabályozás és Információmenedzsment Intézet) hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Czibere Sándorné tanulmányi koordinátor
Főépület, földszint 26. szoba
E-mail: czibere.sandorne@uni-mate.hu

Tel.: 36 (28) 522-000/1906 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Dóczi Zsuzsanna tanulmányi előadó
Főépület, földszint 26. szoba
E-mail: doczi.zsuzsanna@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/2403 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Prokaj Enikő nemzetközi tanulmányi előadó
Főépület, földszint 20-21. szoba
E-mail: Prokaj.Eniko@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1605 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Vajdai Ágnes Viktória tanulmányi előadó
Főépület, földszint 26. szoba
E-mail: Vajdai.Agnes.Viktoria@uni-mate.hu

Tel.: 36 (28) 522-000/2401 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Kardosné Nyári Marianna tanulmányi előadó
Főépület, földszint 26. szoba
E-mail: Kardosne.Nyari.Marianna@uni-mate.hu

Tel.: 36 (28) 522-000/1199 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

A  műszaki képzések (Műszaki Intézet) hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Sass Erika osztályvezető, tanulmányi koordinátor
Főépület, földszint 11-12. szoba
E-mail: Sass.Erika@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1402 mellék

Gajdor Adrienn tanulmányi előadó
Főépület, földszint 11-12. szoba
E-mail: Gajdor.Adrienn@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1403 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Hevesiné Papp Marianna tanulmányi előadó
Főépület, földszint 11-12. szoba
E-mail: Hevesine.Marianna@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1403 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Székely Judit tanulmányi előadó
Főépület, földszint 15-16. szoba
E-mail: Szekely.Judit@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1404 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Fülöp Melinda Zsófia nemzetközi tanulmányi előadó
Főépület, földszint 20-21. szoba
E-mail: Fülöp.Melinda.Zsofia@uni-mate.hu

Tel.: 36 (28) 522-000/3850 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Az agrár képzések (Akvakultúra és Környezetbiztonsági Intézet, az Állattenyésztési Tudományok Intézet, az Élettani és Takarmányozástani Intézet, a Fenntartható Fejlesztés és Gazdálkodás Intézet, a Genetika és Biotechnológia Intézet, a Kertészettudományi Intézet, a Környezettudományi Intézet, a Növénytermesztési-tudományok Intézet, a Növényvédelmi Intézet és a Vadgazdálkodási és Természetvédelmi Intézet) hallgatóival foglalkozó munkatársaink

Püspöki Magdolna tanulmányi koordinátor
Főépület, földszint 5. szoba
E-mail: Puspoki.Magdolna@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1036 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Csernich Sándorné tanulmányi előadó
Főépület, földszint 1. szoba
E-mail: Csernich.Sandorne@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1622 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Dombóvári Lászlóné tanulmányi előadó
Főépület, földszint 6. szoba
E-mail: dombovari.laszlo.peterne@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1602 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Nagy-Kolesza Kinga tanulmányi előadó
Főépület, földszint 5-6. szoba
E-mail: Nagy-Kolesza.Kinga@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1035 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Püspökné Szabados Kinga nemzetközi tanulmányi előadó
Főépület, földszint 20-21. szoba
E-mail: Puspokne.Szabados.Kinga@uni-mate.hu
Tel.: 36 (28) 522-000/1655 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Szarvas képzési hely munkatársai

5540 Szarvas, Szabadság út 1-3.

Szakács Istvánné tanulmányi koordinátor
Tanügyi épület I. emelet 105. szoba
E-mail: Szakacs.Istvanne@uni-mate.hu
Tel.: 36 (66) 313-311/2117 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Tóth Attiláné tanulmányi előadó
Tanügyi épület I. emelet 105. szoba
E-mail: Toth.Attilane@uni-mate.hu
Tel.: 36 (66) 313-311/2117 mellék

Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.